Co je Little Satori

Little Satori je vlastně takový časoprostor osvícení.

Při osvícení zažíváme stav naplnění, stav čiré radosti z přirozeného bytí.. a prožíváme v něm každé Tady a Teď. Zdá se, jako bychom najednou viděli krásu všeho kolem a vlastně celý svět tak nějak jinak.. proniká až do morku našich kostí a my násáváme to požehnání, kterého se nám dostává..

Je to stav mysli, ale také životní styl.

Věřím, že každý může prožívat své “Little Satori” kdykoliv a kdekoliv chce. A vlastně neustále. Až se z těch mnoha malých stane jedno velké OSVÍCENÍ. Jasně, někdy to dá pořádnou práci a někdy máte pocit, že určité situace by snad ustál v klidu jen Dalajlama, ale i když se nedaří žít v naplnění stále, proč v něm nežít alespoň nejčastěji, jak to jen jde?

Pokud se rozhodneme  žít naplněný a do jisté míry snad i osvícený život, můžeme se vydat za dobrodružstvím ve svém pravém slova smyslu. A protože málokdy bývá cesta k cíli dlážděná, můžeme se po cestě prodírat pěkně trnitými strništi. I v takových chvílích tu jsou ale pomocníci, kteří nám pomůžou hojit případné šrámy, ukazovat jejich význam a třeba za ně i odměňovat..

Můžeme si pomáhat udržet kurz naší mysli a prohlubovat své prožitky pomocí jednoduchých rituálů, vůní nebo předmětů, které míváme často na očích. Každému, co jeho jest. Pokud víme, jak si k takovým osvíceným okamžikům dopomáhat, do toho! Pokud nemáme ještě jasno, není nic jednoduššího, než si jasno udělat.. nebo alespoň zkoušet.

Posláním společnosti Little Satori je dopomáhat k takovým malým osvícením každému, kdo o ně má zájem. Filosofie Little Satori se opírá o ZEN a Východní myšlení a sleduje linku Japonské kultury a zejména jejích hodnot. Nad tím vším stojí spojující prvek – snaha přinést každému co nejvíce osvícených okamžiků. Životního naplnění. Jak? To je na každém z nás.

Pokud  však budete chtít, Little Satori Vám může na vaší cestě svítit.. nebo hojit rány, bude-li třeba o:)

S láskou

Jana

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Recent Posts